O klubie

Miejski Klub Sportowy (MKS)

NAREW OSTROŁĘKA

Siedziba: ul. Witosa 1, 07-410 Ostrołęka

barwy: niebieskoczerwone

e-mail: narew.ostroleka@wp.pl

tel:  (29) 760-34-65

fax: (29) 760-34-65

Data powstania: 22 lipca 1962 roku jako Międzyzakładowy Klub Sportowy w Ostrołęce (MZKS). Nazwa „Narew” Ostrołęka od czerwca 1976 roku.

Poprzedniczki: Turbina (założona 1955, wcześniej znana jako Budowlani oraz Sparta (fuzja Ogniwa i Spójni (z kolei wcześniej znana jako OMTUR, a jeszcze wcześniej – jako Narwianka), wchłonęła też klub KS Narew) oraz Celuloza (założona 1959, przejęła sekcję piłkarską KS Narew). Genealogia naszego klubu jest jak widać bardzo złożona…

Zarząd (od 16.07.2011)

Prezes: vacat (od 08.08.2015)
Wiceprezes: Stanisław Ryszard Długokęcki
Członek zarządu: Rafał Kamionowski

Komisja rewizyjna (od 19.12.2013):
Przewodniczący: vacat (od 16.08.2015)
Członkowie: Tadeusz Mierzejewski, Mirosław Stworzyjan.

BILETY

Wstęp na mecze MKS Narew Ostrołęka – zarówno drużyn młodzieżowych, jak i seniorów – jest bezpłatny. Klub nie sprzedaje biletów, gdyż jego mecze nie są imprezami masowymi.

OBIEKTY / DOJAZD

Seniorzy MKS Narew Ostrołęka rozgrywają swoje mecze na stadionie miejskim w Ostrołęce przy ul. Witosa 1. Pod tym samym adresem znajduje się boisko ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza (śp. zasłużonego wieloletniego piłkarza i trenera Narwi). Na tym boisku rozgrywają swoje niektóre mecze drużyny młodzieżowe. Drugim stadionem, z którego korzystają młodzi adepci futbolu grający w Narwi jest obiekt położony przy ul. Partyzantów w Wojciechowicach, wysuniętej na północny wschód dzielnicy Ostrołęki. Położenie tego stadionu pokazuje poniższa mapa.

Pomarańczowa droga skierowana w prawy górny róg wiedzie w kierunku Łomży i Białegostoku, pomarańczowa droga skierowana do dołu, wzdłuż rzeki (Narwi), prowadzi do Warszawy. „Odnoga” tej drogi wychodząca a lewego górnego rogu ciągnie się przez pobliskie Kadzidło, Myszyniec, aż do Olsztyna.

 

DLA ZAWODNIKÓW: